ARAÇ MUAYENESİ

Telefonla Randevu Al

Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz . En iyi servis , teklif ve hizmeti sunmak için buradayız.

Telefonla Randevu Almak için (7/24 Arayabilirsiniz. Hizmetimiz kesintisizdir)

0888 233 20 40

Neden araç muayene hizmeti satın almak gerekir?

Pek çok detaylı işlem gerektiren araç muayene işlemi zaman ve bilgi gerektirir.Kontrol edilmesi gereken o kadar çok detay var ki profesyonel destek ile bu işlemi rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Örnek olarak aracın farları ve elektrik sistemi sağlıklı çalışıyor mu? Aracın lastikleri muayene için uygun mu ? Trafik ekipmanları eksiksiz mi ? İlk yardım çantası var mı ve eksiksiz mi ? Reflektörleriniz var mı ? Tüm bunları muayeneden önce profesyonel şekilde kontrol ettirirseniz muayene esnasında

0888 233 20 40

sorun yaşamazsınız.

Araç Muayene Süresince Neler Yapmanız Gerekiyor ?

Araç Muayene hizmetimizi satın aldığınız zaman aracınız alınmak üzere adresinize gelinir. Öncesinde çözüm merkezlerimizi aradığınızda eksiksiz ekipmanlar ve belgeleriniz kontrol edilmektedir.

Araç Muayene esnasında aracınızın muayeneden geçerken sıkıntı oluşturabilecek bir durumu yoksa görevli çalışan aracınızı teslim alır.

Araç Muayene sırasında görevli çalışanlar aracınızı muayene ederken ekip çalışanı aracınızı bekler ve herhangi bir sorun olmadığından emin olur.

Muayeneden iki türde ( Hafif Kusurlu veya Kusursuz ) şekilde geçtiyseniz aracınızı başka bir işlem yapmanıza gerek kalmadan kullanmaya devam edersiniz. Eğer ki aracınız muayeneden ‘’ Elverişsiz ‘’ veya ‘’ Ağır Kusurlu ‘’ şekilde çıkarsa endişelenmenize ve üzülmenize gerek yok. Sizin için aracınız servise götürülür ve tüm bakımları eksiksiz yaptırılır. Aracın tüm sorunları çözülüp tekrar muayene ettirebilirsiniz.

Olmazsa Olmazlar

Araç Muayene Tuv Randevu hizmetleri olarak ne kadar bu süre içinde yanınızda olsak da maalesef aracınıza ait muayene öncesindeki trafik cezalarınızı , trafik sigortanız olup olmadığını kontrol edemiyoruz. Bu nedenle mutlaka muayene öncesinde bunları kontrol edip borcunuzun olup olmadığını öğreniniz. Eğer borcunuz var mutlaka muayene öncesinde ödemeniz gerekmektedir.

Artık muayene tarihi geçmiş araçların satışına izin verilmiyor. Yani eğer aracınızı satmak istiyorsanız mutlaka muayenesini yaptırmanız gerekiyor.

Eğer aracınızı muayene sonucunda ağır kusurlu ya da emniyetsiz çıkarsa aracınızın trafikte olması tehlikelidir. Böyle durumlarda aracının arıza onarımını yaptırarak yeniden muayeneye getirmelisiniz.