ARIZA BAKIM VE ONARIM

Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz . En iyi servis , teklif ve hizmeti sunmak için buradayız.

Telefonla Randevu Almak için (7/24 Arayabilirsiniz. Hizmetimiz kesintisizdir)

08882332040

Aracınızı kontrol ediniz! Bakım zamanı gelmiş olabilir ya da aracınızda arıza olabilir. Sorunu ne olursa olsun, deneyimli servis danışmanlarımız çözmek için buradalar.

 

Arıza Bakım & Onarım hizmetini ne zaman satın almalısınız ?

Artık araçlar teknoloji ile birlikte o kadar gelişti ki maalesef yoğun iş hayatı ve sosyal yaşamımızdan dolayı aracımıza fazla vakit ayıramıyoruz. Aracınızdan anlayamadığınız bir şekilde ses gelmesi , ikaz sistemlerindeki görsel uyarıların ikazı , koku veya sızıntı gibi belirtilerde mutlaka aracınızı en yakın servise götürmenizde fayda olacaktır.

Periyodik bakımları gelen araçlarınız için de kontroller ve bakım için hizmet satın alabilirsiniz.

Peki Süreç Nasıl İşliyor?

Arıza hizmetimizi aldıysanız eğer aracındaki arızayı tespit etmek için servis danışmanlarımız tespit bedeli belirlemek; tespit bedeline onay verirseniz tespit işlemi için ve onarım işlemine onay verdiğinde de onarım işlemleri için çalışırlar.

Onarım işlemleri tamamlandığında ister vale ile istersen de kendin aracını teslim alabilirsiniz

Periyodik bakım ve arıza hizmetimizi birlikte satın aldıysanız aracınızın durumuna göre arıza ya da periyodik bakım işlemleri sıraya konur.

Dikkat Edilmesi Gereken Konular !

Aracınızdaki arızanın sürüş sırasında problem yaratacağını düşünüyorsanız arıza hizmetimizi seçerek, sorunları detaylı bir şekilde tanımlayınız. Unutmayın, aracınızdaki sorunu ne kadar detaylı anlatırsanız servis danışmanlarımız o kadar hızlı incelemelerini tamamlar ve onarım sürecine daha hızlı ve kolayca geçer.

Aracınızın garantisi devam ediyor olsa da her yıl periyodik bakımını yaptırmalısınız. Düzenli bakım yaptırmamış olan araçların garantisi etkilenebilmektedir.

Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz . En iyi servis , teklif ve hizmeti sunmak için buradayız.

Telefonla Randevu Almak için (7/24 Arayabilirsiniz. Hizmetimiz kesintisizdir)

08882332040