OTO KUAFÖR

Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz . En iyi servis , teklif ve hizmeti sunmak için buradayız.

Telefonla Randevu Almak için (7/24 Arayabilirsiniz. Hizmetimiz kesintisizdir)

08882332040

Aracınız araç muayene öncesi oto kuaför gerektirir mi ? Zorunlu mudur ?

 

Tüvtürk araç muayene istasyonlarında gerekli kontrol ve hükümlerde Oto Kuaför yaptırma zorunluluğunuz bulunmamakta ve aracınızın temiz ve bakımlı olması sizin ve aileniz için önem taşımaktadır.

 

Oto Kuaför hizmetinde hangi ürünler bulunuyor? Seramik kaplama, cam filmi, boya koruma, detaylı temizlik, döşeme halı ve vinil koruma, su itici cam kaplaması, ses yalıtımı, pas önleme gibi pek çok hizmeti veriyoruz.

 

Oto Kuaför avantajları neler?

Aracınıza ne kadar iyi bakarsanız aracınızın o kadar ömrünü uzatacağını biliyorsunuz. Her yerde karşınıza çıkan oto kuaför uygulamalarının yalnızca yüzeysel olarak görünümünü değiştirdiğini, Servisimizin uyguladığı kozmetik bakımlara ömür boyu garanti verdiğini biliyor musunuz?

Satın almış olduğun su itici cam kaplamasının aracınızın ömrüne katkısını tahmin bile edemezsiniz! Otomobilinizi kullanırken yaşadığınız o ilk günkü heyecanı hiç kaybetmemen için çalışıyoruz.

Aracınızı satmayı düşünüyorsanız dahi oto kuaför hizmeti size göre! Daha bakımlı, yeni gibi bir ikinci el aracı kim istemez?